ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriYÜKSEKÖĞRETİM KURULU BAŞKANLIĞI Personel Taşıma Hizmeti Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ayder Turizm Tic.Ltd.Şti. 8.180.843 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/333743).
- İhale Kayıt No
- 2022/333743
- Kazanan firma
- Ayder Turizm Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺8.180.843
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 26.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/333743 · Sonuç tarihi: 26.05.2022
İhalenin konusu
İdare Personelinin İşe Geliş ve Gidişlerine İlişkin Servis Taşıma Hizmetinin (01.06.2022-31.05.2023 Döneminde) 36 Adet Servis Aracı İle Yerine Getirilmesi İşidir
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %26 altında.
- Kazananın karnesi: Ayder Turizm Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺49.830.521.
- İdare hakkında: YÜKSEKÖĞRETİM KURULU BAŞKANLIĞI Personel Taşıma Hizmeti Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ayder Turizm Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →