ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriT.C. KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURUMU Sürücüsüz Araç Kiralama tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. 3.854.385,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/709449).
- İhale Kayıt No
- 2022/709449
- Kazanan firma
- Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺3.854.385
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 26.08.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/709449 · Sonuç tarihi: 26.08.2022
İhalenin konusu
İdaremiz, Resmi Hizmetlerinin Yürütülmesi Amacıyla 15.08.2022- 14.08.2024 Tarihleri Arası Akaryakıtı İdaremize Ait, Diğer Tüm Giderleri Yükleniciye Ait Olmak Üzere 9 Adet Binek Araç, 1 Adet Makam Aracı ve 2 Adet Minibüs Kiralama Hizmet Alımı İşi.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Makam Aracı | 1 | Adet |
| Minibüs Kiralama Hizmet Alımı İşi. | 2 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %35 altında.
- Kazananın karnesi: Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 22 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺157.899.918.
- İdare hakkında: T.C. KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURUMU Sürücüsüz Araç Kiralama adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →