ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/721430) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/721430
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/721430 · Sonuç tarihi: 09.09.2022
İhalenin konusu
11 Araç İle 180 Gün Taşıma-247 Gün Rehber Personel Çalıştırılması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kaps. 2022-2023 yılı Antalya İli Elmalı İlçesi Milli Eğitim Md.nce Taşıma Kapsamına Alınan 49 Özel Eğitim Öğrencisinin 3 Taşıma Merkezi Okula 11 Araç ve 11 Rehber Personel İle 180 İş Günü Taşınması adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺986.744 (1 istekli)
2. kısım
Elma Taşımacılık Seyahat Turizm Ticaret Ltd.Şti. — ₺639.314 (1 istekli)
Elma Taşımacılık Seyahat Turizm Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺986.744; 2. kısım: Elma Taşımacılık Seyahat Turizm Ticaret Ltd.Şti., ₺639.314.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Antalya Umum Servisçiler Tur Turizm Taşımacılık Organizasyon İnşaat Emlak Otomotiv Petrol Ürünleri Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş., ₺986.804, Antalya (02.09.2021)
- 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Taşımalı Öğrenci Kapsamında Ek-1 Belirtilen Taşıma Merkezlerine Günü Birlik Olarak Araç Kiralama Hizmet Alım İhalesi — Turmuşbirlik Turizm İnşaat Tarım Petrol Gıda Yemek Tekstil Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺986.400, Şanlıurfa (20.09.2022)
- Personel Servisi İhalesi — Sınırlı Sorumlu Bozüyük Tur Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi, ₺986.040, Bilecik (31.12.2025)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →