Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/726157) 5 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2022/726157
Kısım sayısı
5
İl
Kırklareli

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/726157 · Sonuç tarihi: 09.09.2022

İhalenin konusu

2022/2023 Eğitim- Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Uygulaması Ortaöğretim Öğrencilerinin 8 Araç İle Pınarhisar Anadolu Lisesi - İmam Hatip Lisesi-İmam Hatip Ortaokulu ve Mes. Tek. Eğitim. Anadolu Lisesine 12/09/2022-16/06/2023 Tarihleri Arasında Taşınması

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺205.540 (1 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺91.800 (2 istekli)
3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺59.400 (1 istekli)
4. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺82.080 (1 istekli)
5. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺59.400 (1 istekli)