ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriGÜNGÖREN BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ Araç Ve Makine İle Yapılan Kent Temizliği, Çöplerin Toplanması Ve Nakil İşleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Yeşil Adamlar Atık Yönetimi ve Taşımacılık Anonim Şirketi 81.689.664 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/72813).
- İhale Kayıt No
- 2022/72813
- Kazanan firma
- Yeşil Adamlar Atık Yönetimi ve Taşımacılık Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺81.689.664
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 28.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/72813 · Sonuç tarihi: 28.03.2022
İhalenin konusu
01.04.2022- 30.09.2024 Tarihleri Arasında (914 Gün) Araç Ve Makine İle Yapılan Kent Temizliği, Çöplerin Toplanması Ve Nakil İşleri-57 Aracın Kiralanması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,7 istekli) %57 altında.
- Kazananın karnesi: Yeşil Adamlar Atık Yönetimi ve Taşımacılık Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺178.469.774.
- İdare hakkında: GÜNGÖREN BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ Araç Ve Makine İle Yapılan Kent Temizliği, Çöplerin Toplanması Ve Nakil İşleri hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Yeşil Adamlar Atık Yönetimi ve Taşımacılık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →