ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/87161) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/87161
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Manisa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/87161 · Sonuç tarihi: 29.03.2022
İhalenin konusu
13 Şoför ve 13 Araç İle Kiralama Hizmet Alımı (11 Grup)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2022-2023 Yılları 21 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alımı (Şoförlü Hasta Taşıma) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺3.348.998 (3 istekli)
2. kısım
Şentürkler Filo Otomotiv Turizm Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺549.154 (3 istekli)
Şentürkler Filo Otomotiv Turizm Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.348.998; 2. kısım: Şentürkler Filo Otomotiv Turizm Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺549.154.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bilecik İl Müdürlüğü İçin 2026 Yılı Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere 12 Aylık Şoförlü Yakıt Hariç Araç Kiralama İşi — ENG Temizlik Gıda Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.349.826, Bilecik (11.12.2025)
- İSPER AŞ Projelerde Kullanılmak Üzere Şoförsüz Binek Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi — Aydoğanlar Otomotiv San. ve Tic.A.Ş., ₺3.345.800 (30.06.2021)
- DHMİ Mardin Prof Dr Aziz Sancar Havalimanı Müdürlüğü 2026/2027 Yılları Arası Personel Taşıma (Servis) İşi — Kılınç Group Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.352.790, Mardin (13.11.2025)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →