Araç Kiralanması İşi (10 Ad 4+1 Kişilik Binek Araç Kiralanması)
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriElazığ İl Özel İdaresi tarafından açılan "Araç Kiralanması İşi (10 Ad 4+1 Kişilik Binek Araç Kiralanması)" ihalesini Ege Bey Otomotiv İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Nakliye İletişim Madencilik İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi 327.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/537384).
- İhale Kayıt No
- 2021/537384
- Kazanan firma
- Ege Bey Otomotiv İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Nakliye İletişim Madencilik İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺327.000
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Elazığ
- Sonuç tarihi
- 02.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/537384 · Sonuç tarihi: 02.11.2021
İhalenin konusu
10 Adet 2015 ve Üstü Model 4+1 Kişilik Binek Otomobil Kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %64 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺327.000 — Elazığ İl Özel İdaresi adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 5 ihalede ortalamanın (16.384.881,6 ₺) %98 altında.
- Kazananın karnesi: Ege Bey Otomotiv İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Nakliye İletişim Madencilik İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.730.640.
- İdare hakkında: Elazığ İl Özel İdaresi adına sonuçlanan 155 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 13,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.