ARAÇ PLAKA OKUMA,MOBİL TAHSİLAT SİSTEMİ , IP KAMERA
İletişim ve TelekomünikasyonARAÇ PLAKA OKUMA,MOBİL TAHSİLAT SİSTEMİ , IP KAMERA ihalesi (İKN 2020/427066) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/427066
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/427066 · Sonuç tarihi: 02.10.2020
İhalenin konusu
3 Kalem Araç Plaka Okuma, Mobil Tahsilat Sistemi , IP Kamera , Bariyer , Panel ve Endüstriyel Tablet ve Yazıcım Mal Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Virüs Bilgisayar Elekt.Elektronik İleti.San.Tic.Ltd. — ₺49.550
Virüs Bilgisayar Elekt.Elektronik İleti.San.Tic.Ltd. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Üni-Pa Üniversite Pazarlama Ve Bilgisayar İnternet Ticaret Anonim Şirketi — ₺120.000
Üni-Pa Üniversite Pazarlama Ve Bilgisayar İnternet Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ PLAKA OKUMA,MOBİL TAHSİLAT SİSTEMİ , IP KAMERA ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Virüs Bilgisayar Elekt.Elektronik İleti.San.Tic.Ltd., ₺49.550; 2. kısım: Üni-Pa Üniversite Pazarlama Ve Bilgisayar İnternet Ticaret Anonim Şirketi, ₺120.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İletişim ve Telekomünikasyon
- METRE, TELSİZ TELEFON, ELEKTRİK VE KLİMA — Ufuk Tunç Teknoloji Haberleşme Otomotiv Medikal Tekstil İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺52.155, Bursa (26.02.2021)
- Haberleşme Donanımı Temin, Montaj ve Devreye Alınması İşi — Başarı Mühendislik Otomasyon Elektrik Limited Şti., ₺42.400, Ankara (13.07.2021)
- IP KAMERA SİSTEMİ VE BİLEŞENLERİ, SANTRAL ALTYAPISI — OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri Limited Şirketi, ₺57.150, Bolu (19.10.2021)
İletişim ve Telekomünikasyon sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →