ARAÇ SATIN ALINACAKTIR
ARAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/366527) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/366527
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/366527 · Sonuç tarihi: 24.09.2020
İhalenin konusu
135 Adet Binek Otomobil ve 2 Adet Hafif Ticari Araç Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Binek Otomobil | 135 | Adet |
| Hafif Ticari Araç Alımı | 2 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 17 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.030.575.480.
- İdare hakkında: İSTANBUL ULAŞIM HİZMETLERİ VE ARAÇ KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Binek Otomobil Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺7.787.500
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺233.700
Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Avek Otomotiv Servis San.ve Tic.A.Ş. — ₺1.050.848
Avek Otomotiv Servis San.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺7.787.500; 2. kısım: Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺233.700; 3. kısım: Avek Otomotiv Servis San.ve Tic.A.Ş., ₺1.050.848.
İSTANBUL ULAŞIM HİZMETLERİ VE ARAÇ KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Binek Otomobil Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- BİNEK OTOMOBİL SATIN ALINACAKTIR — Otokoç Otomotiv Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺11.258.800 (14.07.2020)
- BİNEK OTOMOBİL SATIN ALINACAKTIR — Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺1.777.930 (19.08.2020)
- OTOMOBİL SATIN ALINACAKTIR — Avek Otomotiv Servis San.Ve Tic.A.Ş., ₺1.586.441 (15.10.2021)
- BİNEK OTOMOBİL SATIN ALINACAKTIR — Avek Otomotiv Servis San.ve Tic.A.Ş., ₺900.000 (06.07.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →