Araç Takip Cihazı Kiralama Hizmet Alım İşi
Araç Takip Cihazı Kiralama Hizmet Alım İşi ihalesi (İKN 2025/1644189) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1644189
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1644189 · Sonuç tarihi: 13.03.2026
İhalenin konusu
1. Kısım 570 Adet Araç Takip Cihazı Kiralama Hizmeti 2. Kısım 390 Adet Araç Takip Sistemi Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: N2Mobil Takip Sistemleri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.943.876.
- İdare hakkında: İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 36 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
N2Mobil Takip Sistemleri Anonim Şirketi — ₺819.000 (2 istekli)
N2Mobil Takip Sistemleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
N2Mobil Takip Sistemleri Anonim Şirketi — ₺1.539.000 (2 istekli)
N2Mobil Takip Sistemleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Araç Takip Cihazı Kiralama Hizmet Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: N2Mobil Takip Sistemleri Anonim Şirketi, ₺819.000; 2. kısım: N2Mobil Takip Sistemleri Anonim Şirketi, ₺1.539.000.
İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmet Alım İşi — Başkent Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu Limited Şirketi, ₺856.440 (02.04.2026)
- Beyaz Kristal Toz Şeker Mal Alım İşi — Orka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.148.400 (11.02.2026)
- Konteyner Mal Alım İşi — Vera Prefabrik Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.225.000 (01.06.2026)
- Karton Bardak Mal Alım İşi — Umay Ambalaj Kağıtçılık Makina Temizlik Ürünleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.247.004 (31.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →