ARAÇ VE İŞ MAKİNESİ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ VE İŞ MAKİNESİ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/71068) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/71068
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/71068 · Sonuç tarihi: 31.03.2022
İhalenin konusu
Toplamda 40 Adet Araç Sürücüsüz Olarak Kiralanacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gümüştepe Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi, kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺27.860.120.
- İdare hakkında: BELPA ANKARA EĞT.SAĞHİZ.İNŞ.EN.GI.TEİTH.İHR.TİC.A.Ş. Sürücüsüz Ticari, Binek ve Çeşitli İş Makinaları Araç Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gümüştepe Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi — ₺2.904.000 (4 istekli)
Gümüştepe Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Cihan Öztürk Turizm Ticaret Limited Şirketi — ₺2.916.480 (3 istekli)
Cihan Öztürk Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ VE İŞ MAKİNESİ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gümüştepe Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi, ₺2.904.000; 2. kısım: Cihan Öztürk Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺2.916.480.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- Şanlıurfa İli Karaköprü İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 433 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci/Kursiyer/Velinin 5 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 62 Hat ( Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi — Fırathan Taşımacılık Yemekçilik İnşaat Temizlik Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.903.490, Şanlıurfa (08.09.2022)
- 2026 Yılı Taşıt ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı — Kayatur Filo Kiralama Anonim Şirketi, ₺2.900.000, Antalya (09.01.2026)
- Afşin Elbistan B Termik Santrali İşletme Müdürlüğünde Çalışan Personellerin 2015 ve Üzeri Model 17 Kişilik 3 Araç ve 27 Kişilik 21 Araç Olmak Üzere Toplamda 24 Araç İle 1 Yıl Süreli Taşınması — İstiklal Nakliye Temizlik İnşaat Hayvancılık Yemek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.908.040, Kahramanmaraş (24.06.2022)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →