ARAMA KURTARMA EKİBİNE AİT KILIK KIYAFET VE TEKNİK
Güvenlik ve SavunmaARAMA KURTARMA EKİBİNE AİT KILIK KIYAFET VE TEKNİK ihalesi (İKN 2020/735246) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/735246
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/735246 · Sonuç tarihi: 23.02.2021
İhalenin konusu
63 Kısımdan oluşan Genel Sivil Savunma birimi Arama kurtarma ekibine ait kılık kıyafet ve teknik ekipman malzeme alım işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺130.205
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺465.390
3. kısım
HFM Taahhüt İnşaat Makina Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺56.210
HFM Taahhüt İnşaat Makina Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAMA KURTARMA EKİBİNE AİT KILIK KIYAFET VE TEKNİK ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺130.205; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺465.390; 3. kısım: HFM Taahhüt İnşaat Makina Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺56.210.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Güvenlik ve Savunma
- 3 (Üç) Kalem 3 (Üç) Kısım Yangın Söndürme Cihazı — Promaks Otomasyon Bina Teknolojileri Elektirik Elektronik Mühendislik Yangın Güvenlik Bilgisayar Sistemleri ĠnĢaat Turizm Gıda Emlak Ticaret ve Sanayi Limited ġirketi, ₺139.500, İzmir (03.06.2020)
- İtfaiye Dairesi Başkanlığı İtfaiye Yangın Ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğüne Yangın Söndürme Köpüğü Alımı — A Yangın Güvenlik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺145.000, İzmir (25.06.2021)
- Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Kişisel Koruyucu Donanım, Yangın Malzemeleri ve A Sınıfı Yangın Söndürme Köpüğü Konsantresi Mal Alımı — SEV SER Halı ve Mobilya Ticaret Sanayi Anonim Şirketi, ₺159.900, Bolu (16.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →