Aşevi İçin Gıda Mal Alımı
Gıda ve İçecekAşevi İçin Gıda Mal Alımı ihalesi (İKN 2020/204809) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/204809
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/204809 · Sonuç tarihi: 02.07.2020
İhalenin konusu
Aşevi İçin 3 Kısım 48 Kalemden Oluşan Gıda Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺92.615
2. kısım
Kace Et Tavuk Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺65.410
Kace Et Tavuk Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺45.297
Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Aşevi İçin Gıda Mal Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺92.615; 2. kısım: Kace Et Tavuk Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺65.410; 3. kısım: Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺45.297.
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kuru Gıda Mal Alımı — Uygunlar Tahmil Tahliye Taşımacılık Otomotiv İnşaat Ve Malzemeleri Turizm Ticaret Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi., ₺179.945 (29.06.2020)
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 22 Kısım Yazlık Sebze ve Meyve Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺92.000, Şanlıurfa (12.06.2026)
- Hastanemiz 2026 Yılı Mutfak Birimi İhtiyacı109 (Yüzdokuz) Kalem (Kuru Gıda-Et-Ekmek-Su vb) Gıda Malzemeleri Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺92.000, Kırıkkale (31.12.2025)
- 3 Kısım Gıda (Kuru Gıda, Ekmek Ve Et Ürünleri) Malzemesi — Hacı Orhanoğulları Akaryakıt Gıda İnşaat Turizm Ve Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺92.000, Van (28.08.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →