Aşevine gıda malzemeleri alımı
Gıda ve İçecekÇorum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından açılan "Aşevine gıda malzemeleri alımı" ihalesini Altundallar Gıda Med Teks.Tem.İnş.Taah.Nak.San.Paz.Tic.Ltd.Şt 627.150 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/701275).
- İhale Kayıt No
- 2022/701275
- Kazanan firma
- Altundallar Gıda Med Teks.Tem.İnş.Taah.Nak.San.Paz.Tic.Ltd.Şt
- Sözleşme bedeli
- ₺627.150
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Çorum
- Sonuç tarihi
- 16.08.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/701275 · Sonuç tarihi: 16.08.2022
İhalenin konusu
39 Kalem Gıda Malzemesi Alımı Sözleşme İmzalandıktan Sonra İhtiyaca Binaen Yazılı Siparişte Belirtilen Miktar Kadar ve Haftalık Peyder Pey 31.12.2022 Tarihine Kadardır
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Gıda ve İçecek sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %64 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺627.150 — Çorum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 8 ihalede ortalamanın (2.074.788,6 ₺) %70 altında.
- Kazananın karnesi: Altundallar Gıda Med Teks.Tem.İnş.Taah.Nak.San.Paz.Tic.Ltd.Şt, kayıtlarımızda 29 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺70.094.217.
- İdare hakkında: Çorum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Altundallar Gıda Med Teks.Tem.İnş.Taah.Nak.San.Paz.Tic.Ltd.Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →