ASK ve Şube Şeflikleri Emrinde Personel Taşıma İçin Araç Çalıştırılması Hizmet Alım İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBölge Müdürlüğü-4.Bölge Ankara Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından açılan "ASK ve Şube Şeflikleri Emrinde Personel Taşıma İçin Araç Çalıştırılması Hizmet Alım İşi" ihalesini Ses Grup Taşımacılık Turizm İnşaat Gıda Otomotiv Kuyumculuk Emlak San.ve Tic.Ltd.Şti. 1.895.640 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/528669).
- İhale Kayıt No
- 2019/528669
- Kazanan firma
- Ses Grup Taşımacılık Turizm İnşaat Gıda Otomotiv Kuyumculuk Emlak San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.895.640
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 31.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/528669 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
01.01.2020- 31.12.2020 tarihleri arası; ASK ve Şube Şeflikleri Emrinde Personel Taşıma İçin toplam 23 adet araç çalıştırılması.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.895.640 — Bölge Müdürlüğü-4.Bölge Ankara Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 22 ihalede ortalamanın (11.776.721,2 ₺) %84 altında.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-4.Bölge Ankara Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 84 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.