Ayçiçeği Tohumu Alımı
Ayçiçeği Tohumu Alımı ihalesi (İKN 2026/277132) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/277132
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/277132 · Sonuç tarihi: 10.03.2026
İhalenin konusu
Ayçiçeği Tohumu Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Utek Tarım İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.410.844.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Utek Tarım İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺175.000
Utek Tarım İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Analiz Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺192.878
Analiz Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Ayçiçeği Tohumu Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Utek Tarım İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺175.000; 2. kısım: Analiz Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺192.878.
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Dalgıç Elektromotopompların Tamir-Bakım İşine Ait Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺700.910 (21.04.2026)
- Disk Tiller (Bağımsız Diskli Goble Diskaro) Alımı — Azim Ziraat Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺898.000 (28.04.2026)
- Yonca, Fiğ + Buğday Silaj Yapımı, Yükleme, Nakliye ve Sıkıştırılma İşi Hizmet Alımı — Raysu Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.948.800 (24.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →