AYNİYAT TÜKETİM, TIBBİ VE STERİLİZASYON SARF
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfAYNİYAT TÜKETİM, TIBBİ VE STERİLİZASYON SARF ihalesi (İKN 2020/97263) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/97263
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/97263 · Sonuç tarihi: 04.06.2020
İhalenin konusu
16. Kalem Ayniyat Tüketim, Tıbbi ve Sterilizasyon Sarf Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
AFM Dental Medikal Gıda Turizm Tekstil Ve İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺81.700
AFM Dental Medikal Gıda Turizm Tekstil Ve İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺9.900
Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
AYNİYAT TÜKETİM, TIBBİ VE STERİLİZASYON SARF ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: AFM Dental Medikal Gıda Turizm Tekstil Ve İnşaat Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺81.700; 2. kısım: Onur Diş Deposu Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi., ₺9.900.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 4 Kısım Tıbbi Cihaz ve Demirbaş Malzeme Alımı — Obmed Medikal Ürünler Limited Şirketi, ₺81.750, Karaman (02.07.2026)
- 2026 Yılı Halk Sağlığı Laboratuvarı Malzeme Alımı — Biogen Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺81.600, Trabzon (03.06.2026)
- Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Metaç Medikal ve Teknik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi, ₺81.580, Iğdır (27.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →