Bağlantı Elemanları
Bağlantı Elemanları ihalesi (İKN 2026/940313) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/940313
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/940313 · Sonuç tarihi: 07.07.2026
İhalenin konusu
Toplam: 66 Kalem.- Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
VSY Global Dış Ticaret ve Limited Şirketi — ₺6.312
VSY Global Dış Ticaret ve Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alnal Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺37.512
Alnal Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Bağlantı Elemanları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: VSY Global Dış Ticaret ve Limited Şirketi, ₺6.312; 2. kısım: Alnal Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺37.512.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Ekovat - Fan Motoru (11 Kalem) — Artok Gaz Makina Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺4.800 (22.07.2026)
- Kapı Alt Rayı (Yatak) -Kapak-Moldıng Entrance Door- Menteşe (DMU) - Kafes Tel (Baklava Ölçüsü 5x8 mm) -Kafes Tel — Uzmaksan Makina Sanayi ve Aluminyum İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺15.300 (16.06.2026)
- Gaziray – Milli Banliyö Tren Seti Garanti ve Bakım Amaçlı Bağlantı Elemanları (46 Kalem) — Teknoser Hidrolik Otomasyon ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺17.843 (06.08.2026)
- DMU 15400 Tren Seti İçin Hortum Temini (7 Kalem) — Teknoser Hidrolik Otomasyon ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺20.570 (06.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →