BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR
BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/782686) 5 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/782686
- Kısım sayısı
- 5
- İl
- Mersin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/782686 · Sonuç tarihi: 25.01.2022
İhalenin konusu
67 kalem 2022/2023 Yılları Bina Tesisi Cihazlarına ve Hastanenin Demirbaş Cihazları Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Diyamed Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺62.520.
- İdare hakkında: DEVLET HASTANESİ -ERDEMLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 67 kalem 2022/2023 Yılları Bina Tesisi Cihazları ve Hastanenin Demirbaş Cihazları Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar