BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ H Ü Hastaneleri Medikal Gaz Sistemlerinin 01/07/2022-31/12/2022 Tarihleri Arası Kısmen Parça Dahil Periyodik Bakım Onarım Hizmeti İşi Hizmet Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini İzdüşüm Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sist.Klm.İnş.Ltd.Şti. 475.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/479471).
- İhale Kayıt No
- 2022/479471
- Kazanan firma
- İzdüşüm Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sist.Klm.İnş.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺475.000
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- —
- Sonuç tarihi
- 27.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/479471 · Sonuç tarihi: 27.07.2022
İhalenin konusu
Medikal Gaz Sistemlerinin Kısmen Parça Dahil Periyodik Bakım Onarım Hizmeti İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İzdüşüm Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sist.Klm.İnş.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺526.500.
- İdare hakkında: YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ H Ü Hastaneleri Medikal Gaz Sistemlerinin 01/07/2022-31/12/2022 Tarihleri Arası Kısmen Parça Dahil Periyodik Bakım Onarım Hizmeti İşi Hizmet Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
İzdüşüm Tıbbi Cihaz ve Medikal Gaz Sist.Klm.İnş.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →