Bant-Yag ve Kır Sokucu Muhtelıf Malzemeler (13 Kalem)
Bant-Yag ve Kır Sokucu Muhtelıf Malzemeler (13 Kalem) ihalesi (İKN 2022/853428) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/853428
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/853428 · Sonuç tarihi: 20.10.2022
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺19.200
2. kısım
Artok Gaz Makina Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺5.244
Artok Gaz Makina Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Bant-Yag ve Kır Sokucu Muhtelıf Malzemeler (13 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺19.200; 2. kısım: Artok Gaz Makina Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺5.244.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kablo (2 Kalem) — Üntel Kabloları Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺19.700 (14.08.2025)
- Montaj Parçaları (160 km/Sa Milli Elektrikli Tren Seti Projesi İçin) — BCY İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺19.800 (24.03.2026)
- Milli EMU 160 km/sa ve EMU 225 km/sa Projeleri Modifikasyon Malzemeleri (14 Kalem) — A4 Teknik Yazılım Danışmanlık Makine Tasarım Elektronik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺20.310 (10.04.2026)
- Çift Nipel- Mini Küresel Valf- Küresel Vana (Kollu)-Küresel Vana- Düz Rediksiyon-Nipel-Kelepçe- Selenoıd Valf — Artok Gaz Makina Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺20.425 (24.10.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →