Kamu İhaleleri

Belediyemiz Birimlerinde 2022 Yılında Eğitim Vermek Üzere Kısmi Süreli Personel Hizmeti Alımı

Tepebaşı Belediyesi tarafından açılan "Belediyemiz Birimlerinde 2022 Yılında Eğitim Vermek Üzere Kısmi Süreli Personel Hizmeti Alımı" ihalesini Sead Temizlik Yemek Üretim İnşaat Peyzaj Otomotiv Bilişm Spor Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. 1.462.339,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 13 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/251598).

İhale Kayıt No
2022/251598
Kazanan firma
Sead Temizlik Yemek Üretim İnşaat Peyzaj Otomotiv Bilişm Spor Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Sözleşme bedeli
₺1.462.339
İstekli sayısı
13
İl
Eskişehir
Sonuç tarihi
31.05.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/251598 · Sonuç tarihi: 31.05.2022

İhalenin konusu

Kısmi Zamanlı Eğitim Hizmeti İşi (02.05.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında 40.800 Saat)

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Sead Temizlik Yemek Üretim İnşaat Peyzaj Otomotiv Bilişm Spor Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →