Beton Travers Tirfonu, Çift Katlı Yaylı Rondela ve Krapo Bulonu ve Somunu Alımı
İnşaat MalzemeleriBeton Travers Tirfonu, Çift Katlı Yaylı Rondela ve Krapo Bulonu ve Somunu Alımı ihalesi (İKN 2025/595585) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/595585
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/595585 · Sonuç tarihi: 25.07.2025
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺9.364.302
2. kısım
Ticaret Limited Şirketi — ₺5.308.600
Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Beton Travers Tirfonu, Çift Katlı Yaylı Rondela ve Krapo Bulonu ve Somunu Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺9.364.302; 2. kısım: Ticaret Limited Şirketi, ₺5.308.600.
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) ÇANKIRI MAKAS FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Rollerlı Kayma Yatağı Alımı — Gapo Raıl Engıneerıng Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺9.400.002 (13.08.2026)
- 60 E1 Kruvazman Makas Alımı — MZA Demiryolu Malzemeleri ve Makina İmalat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺10.250.000 (10.08.2026)
- 60 E1 Göbek Ucu Bloğu Alımı — Emas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺11.200.000 (13.07.2026)
- Özel Makas İşleme İşi — Raymakas Teknoloji Demiryolu Malzemeleri Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.164.900 (13.08.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Karayolları 12 Bölge Müdürlüğüne Bağlı 121 (Aşkale), 124 (Oltu) ve 125 (Hınıs) Şube Şeflikleri Yollarında Taş Duvar, Drenaj, Hendek, Menfez Yapım ve Onarım İşi - 2026 — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺9.366.782, Erzurum (02.07.2026)
- Karayolları 1 Bölge Müdürlüğüne Bağlı Otoyollarda ve Devlet Yollarında Bakım Amaçlı Kullanılmak Üzere Asfalt Betonu (Aşınma Tip-1ve Tip 2) — İBM İnşaat İthalat İhracat Anonim Şirketi, ₺9.352.000, İstanbul (06.07.2020)
- Dijital İkiz Tabanlı Adaptif Akıllı Üretim Sistemi Hizmeti Satın Alımı — HSM Mimarlık Mühendislik Yapı Çelik Konstrüksiyon Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺9.350.000, Konya (23.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →