Bigadiç İskele 12 Derslikli İlkokul Yapım işi
İnşaat / Yapım İşleri"Bigadiç İskele 12 Derslikli İlkokul Yapım işi" ihalesinin sonucu (İKN 2021/155124). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2021/155124
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺4.842.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Balıkesir
- Sonuç tarihi
- 01.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/155124 · Sonuç tarihi: 01.06.2021
İhalenin konusu
1 Adet (Bodrum + Zemin + 2 Katlı) 12 Derslikli 2020 Tip Projeli İlkokul Binası Yapılacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺4.842.000 — Valilik (YİKOB-MAAS İçin) İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığı adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (3.550.766,7 ₺) %36 üzerinde.
- İdare hakkında: Valilik (YİKOB-MAAS İçin) İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığı adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 26 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.