BİLGİSAYAR SARF VE YEDEK PARÇA İLE MUHTELİF
Bilgisayar ve Büro DonanımıBİLGİSAYAR SARF VE YEDEK PARÇA İLE MUHTELİF ihalesi (İKN 2022/577764) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/577764
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sakarya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/577764 · Sonuç tarihi: 26.07.2022
İhalenin konusu
3 Kısımda Toplamda 108 Kalem Demirbaş, Sarf ve Yedek Parça Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alkaya Elektronik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.773.065.
- İdare hakkında: İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ 2022 Yılı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Demirbaş, Sarf ve Yedek Parça Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alkaya Elektronik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺579.045 (4 istekli)
Alkaya Elektronik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Trustnet Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti. — ₺1.330.205 (2 istekli)
Trustnet Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİLGİSAYAR SARF VE YEDEK PARÇA İLE MUHTELİF ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alkaya Elektronik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺579.045; 2. kısım: Trustnet Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti., ₺1.330.205.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- Kırtasiye-Mefruşat-Temizlik Malzemesi — Mega Teknik Kağıt Sanayi ve Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺580.050, Aydın (28.04.2026)
- SPOR MALZEMELERİ, MÜZİK ALETİ, BİLGİSAYAR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺580.285, Tokat (30.01.2020)
- 2026 Yılı Biyomedikal ve Laboratuar Malzemesi Alımı — CHM Medikal İnşaat Turizm Seyahat Gıda Tarım Temizlik ve İlaçlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺580.400, Rize (20.07.2026)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →