BİLİŞİM MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Yazılım ve Bilgi SistemleriBİLİŞİM MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/216683) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/216683
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/216683 · Sonuç tarihi: 04.06.2021
İhalenin konusu
536 adet muhtelif bilişim malzemesi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Horizon Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti — ₺115.596
Horizon Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
LTS Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi — ₺107.885
LTS Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİLİŞİM MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Horizon Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti, ₺115.596; 2. kısım: LTS Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi, ₺107.885.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yazılım ve Bilgi Sistemleri
- Bilişim Malzemesi Alımı — MS Tedarik Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺121.380, İzmir (23.02.2026)
- DAP kapsamında 5 Adet Tasarım Beceri Atölyesi (Görsel Sanatlar, Müzik, Yazılım Tasarım) Malzemesi alımı — Tulen Teknoloji ve Savunma Limited Şirketi, ₺109.750, Tunceli (21.12.2020)
- DAP Proje kapsamında 4 Adet Tasarım Beceri Atölyesi (Görsel Sanatlar, Salon Sporları, Yazılım Tasarım, Bilim ve Kültür Sanat) Malzemesi ve inşaat kalemleri alımı — Dicle Laboratuvar Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺124.459, Bingöl (25.12.2020)
Yazılım ve Bilgi Sistemleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →