BİLİŞİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Yazılım ve Bilgi SistemleriBİLİŞİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/125546) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/125546
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/125546 · Sonuç tarihi: 08.05.2020
İhalenin konusu
9 Kalem Bilişim Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Entegres BiliĢim Teknolojileri Limited ġirketi — ₺74.592
Entegres BiliĢim Teknolojileri Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
LTS BiliĢim Teknolojileri Ticaret Limited ġirketi — ₺169.400
LTS BiliĢim Teknolojileri Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİLİŞİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Entegres BiliĢim Teknolojileri Limited ġirketi, ₺74.592; 2. kısım: LTS BiliĢim Teknolojileri Ticaret Limited ġirketi, ₺169.400.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yazılım ve Bilgi Sistemleri
- PACS VERİ DEPOLAMA ÜNİTESİ VE SUNUCULARI SATIN — Prestij Bilgi Sistemleri Arge Yazılım İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺73.800, Antalya (09.10.2020)
- ADLİ BİLİŞİM DONANIM VE APARATLARI SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺70.720, Ankara (27.08.2021)
- MSÜ Bilgi Sistem Donanımları ve Sarf Malzemeleri — Artı Ve Artı Teknoloji Hizm.San.Tic.AŞ, ₺81.252, İstanbul (24.09.2020)
Yazılım ve Bilgi Sistemleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →