BİLİŞİM VE MOBİLYA MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeBİLİŞİM VE MOBİLYA MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/459622) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/459622
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kars
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/459622 · Sonuç tarihi: 21.09.2021
İhalenin konusu
12 Kalem Kodlama Atolyesi Projesi Bilişim ve Mobilya Malzemeleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Rüzgar Arya İnşaat Taahhüt Müşavirlik Müzik Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺293.900.
- İdare hakkında: ARPAÇAY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Arpaçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Bağlı Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde Kurulacak Olan Robotik Kodlama Sınıfı İçin Bilgisayar Grubu, Elektronik Grup, Robotik Kodlama Ekipmanları ve Mobilya Grubu Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Rüzgar Arya İnşaat Taahhüt Müşavirlik Müzik Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺99.900 (4 istekli)
Rüzgar Arya İnşaat Taahhüt Müşavirlik Müzik Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺27.500 (4 istekli)
Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİLİŞİM VE MOBİLYA MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Rüzgar Arya İnşaat Taahhüt Müşavirlik Müzik Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺99.900; 2. kısım: Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺27.500.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI SATIN — Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti, ₺100.144, Denizli (26.05.2021)
- Mutfak Demirbaşları ve Gereçleri — 2M Mutfak Dünyası Endüstriyel Çözümleri Gıda İnşaat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi, ₺99.500, Eskişehir (20.07.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Mirlab Labaratuvar ve Medikal Malzeme San.Tic.Ltd.Şt, ₺100.700, Rize (08.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →