BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriYOZGAT İL ÖZEL İDARESİ GENEL Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı Yapım İşi yapım işi tarafından açılan "BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR" ihalesini Hökelekli İnş.Turizm İhracat San.Ve Tic.Ltd.Şti. 4.168.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/536298).
- İhale Kayıt No
- 2019/536298
- Kazanan firma
- Hökelekli İnş.Turizm İhracat San.Ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺4.168.000
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ GENEL Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı Yapım İşi yapım işi
- İl
- Yozgat
- Sonuç tarihi
- 07.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/536298 · Sonuç tarihi: 07.01.2020
İhalenin konusu
1377,64 m² inşaat alanlı Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı Yapım İşi, betonarme karkas yapım tekniği ile yapılacaktır. İşin süresi 400 gün olup işin en geç 31.12.2020'de bitirilmesi esastır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Hökelekli İnş.Turizm İhracat San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →