BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriSİNCAN BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 3 Adet Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. tarafından açılan "BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR" ihalesini ÖMC Mühendislik Taahhüt İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 11.560.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/174071).
- İhale Kayıt No
- 2020/174071
- Kazanan firma
- ÖMC Mühendislik Taahhüt İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺11.560.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 01.06.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/174071 · Sonuç tarihi: 01.06.2020
İhalenin konusu
İnşaat İşi - 3 Adet 1906,43 m2 Yarı Olimpik Yüzme Havuzu (inşaat kullanım alanı)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.