BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriBİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ihalesi (İKN 2019/491448) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/491448
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Diyarbakır
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/491448 · Sonuç tarihi: 27.11.2019
İhalenin konusu
4 Adet Sağlık Tesisimiz ve Ek Binalarının Elektrik, İnşaat ve Mekanik İşleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺438.900
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺118.800
3. kısım
Doz Yapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺97.000
Doz Yapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Ak-Akar Elektrik İnş Ormancılık Nak.Hayv.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺739.000
Ak-Akar Elektrik İnş Ormancılık Nak.Hayv.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺438.900; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺118.800; 3. kısım: Doz Yapı Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺97.000; 4. kısım: Ak-Akar Elektrik İnş Ormancılık Nak.Hayv.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺739.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺438.900, Giresun (25.12.2019)
- Göktepe Yeni Orman Yolu ile Orman Yolu Onarımı yapımı — İkiesenler İnşaat Orman Ve Orman Ürünleri Otomotiv Servis Taşımacılğı Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺438.825, Manisa (18.06.2021)
- Erbaa Yuvam ve Ali Rıza Önder Anaokulları ile Erbaa Kuruçay İÖO / Turhal Anaokulu ve Yunus Emre İlk/Orta Okulu Doğalgaz Dönüşüm İşleri — Efdal İnşaat Mühendislik İnşaat Malzemeleri Temizlik Güvenlik Turizm Telekomünikasyon Gıda Yemekçilik Bilgisayar Dayanıklı Tüketim Malları İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺439.000, Tokat (07.09.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →