BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriBİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ihalesi (İKN 2021/128330) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/128330
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Diyarbakır
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/128330 · Sonuç tarihi: 30.04.2021
İhalenin konusu
1 kalem Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi Dış Cephe Boya Yapım İşi 1 Kalem Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dış Cephe Boya Yapım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺160.000
2. kısım
Niles Yapı İnşaat Taahhüt Nakliye İç Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺175.000
Niles Yapı İnşaat Taahhüt Nakliye İç Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺160.000; 2. kısım: Niles Yapı İnşaat Taahhüt Nakliye İç Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺175.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Bigadiç Pazar Yeri Bodrum Katta 5 Adet İşyeri Yapım İşi — Yoltur Gayrimenkul Yatırım Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺159.000, Balıkesir (30.09.2025)
- Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü Çatalan Şefliği Orman Yollarında 4+300 km B Tipi Yeni Yol Yapımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺158.547, Tokat (20.04.2021)
- Horzum Orman İşletme Şefliği 0+292 km YMT-4 BT-1, 1+990 km YMT-4 ve 2+699 km YMT-5 Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺162.336, Adana (03.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →