BİNA RESTORASYONU VE GÜÇLENDİRİLMESİ İKMAL İŞİ
İnşaat / Yapım İşleriBİNA RESTORASYONU VE GÜÇLENDİRİLMESİ İKMAL İŞİ ihalesi (İKN 2022/527918) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/527918
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/527918 · Sonuç tarihi: 04.07.2022
İhalenin konusu
1 Adet Restorasyon Güçlendirme
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Elit Burcu İnşaat Gıda Mobilya Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.107.808.
- İdare hakkında: YAPTIRILACAKTIR KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(KIYEM) İDARİ VE YAPI İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Ahırkapı Feneri Restorasyonu ve Güçlendirilmesi İkmal İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Elit Burcu İnşaat Gıda Mobilya Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.320.926 (4 istekli)
Elit Burcu İnşaat Gıda Mobilya Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Nil Restorasyon Yapı Proje İnşaat Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.252.878 (4 istekli)
Nil Restorasyon Yapı Proje İnşaat Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİNA RESTORASYONU VE GÜÇLENDİRİLMESİ İKMAL İŞİ ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Elit Burcu İnşaat Gıda Mobilya Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.320.926; 2. kısım: Nil Restorasyon Yapı Proje İnşaat Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.252.878.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- İkinci Grup: Milli Eğitime Bağlı Kars Merkez, İlçe ve Köylerde Bulunan Okulların Onarım İşleri (2026) — Özşahinler İnşaat Gıda Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.321.000, Kars (20.08.2026)
- Siirt Merkez Zorkaya Köyü ve Konacık-Çicekli Mezrası İçmesuyu Tesisi İsale Hattı Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.321.370, Siirt (28.07.2020)
- KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR — Özdeş İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.321.499, İstanbul (14.04.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →