BİYOMEDİKAL SARF,LABORATUVAR SARF VE TIBBİ SARF
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOMEDİKAL SARF,LABORATUVAR SARF VE TIBBİ SARF ihalesi (İKN 2020/71729) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/71729
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Çankırı
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/71729 · Sonuç tarihi: 21.04.2020
İhalenin konusu
49 Kalem laboratuvar, biyomedikal sarf malzemesi alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bioneks Bioteknoloji Ve Kimyasal Analiz Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺21.166
Bioneks Bioteknoloji Ve Kimyasal Analiz Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Matriks Kimya Sanayi Danışmanlık Ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺628
Matriks Kimya Sanayi Danışmanlık Ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOMEDİKAL SARF,LABORATUVAR SARF VE TIBBİ SARF ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bioneks Bioteknoloji Ve Kimyasal Analiz Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺21.166; 2. kısım: Matriks Kimya Sanayi Danışmanlık Ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺628.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- TEMİZLİK,TONER, BİYOMEDİKAL SARF VE MUHTELİF — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺21.230, Erzincan (10.06.2021)
- 29 Kalem İlaç ve Beslenme Ürünleri Alımı — ÖZ-SEL Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺21.240, Eskişehir (19.02.2026)
- 36 Kalem İlaç ve Mama Alımı — Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş., ₺21.250, Gümüşhane (03.06.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →