BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/412358) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/412358
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/412358 · Sonuç tarihi: 23.08.2021
İhalenin konusu
22 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Getinge Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.467.983.
- İdare hakkında: EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Biyomedikal Sarf Malzeme alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Getinge Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺6.555 (1 istekli)
Getinge Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Meditaş Tıbbı Araç ve Gereç.İth.İhr.İm.San.ve Tic.AŞ — ₺37.350 (1 istekli)
Meditaş Tıbbı Araç ve Gereç.İth.İhr.İm.San.ve Tic.AŞ firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOMEDİKAL SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Getinge Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺6.555; 2. kısım: Meditaş Tıbbı Araç ve Gereç.İth.İhr.İm.San.ve Tic.AŞ, ₺37.350.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Levent Baydar Tıbbi Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.548, Tekirdağ (05.08.2021)
- BİYOMEDİKAL MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Binaş Medikal Sistemler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.572, Kocaeli (21.05.2020)
- İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR — Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti., ₺6.599, Diyarbakır (07.06.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →