BİYOMEDİKAL TÜKETİM DİŞ MALZEMELERİ SATIN
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOMEDİKAL TÜKETİM DİŞ MALZEMELERİ SATIN ihalesi (İKN 2020/240748) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/240748
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/240748 · Sonuç tarihi: 26.08.2020
İhalenin konusu
Müdürlüğümüze bağlı sağlık tesislerine 41 kalem biyomedikal tüketim diş malzemesi alınacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺271.224
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺72.228
3. kısım
Özel Turkuaz Sağlık Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. — ₺99.595
Özel Turkuaz Sağlık Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOMEDİKAL TÜKETİM DİŞ MALZEMELERİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺271.224; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺72.228; 3. kısım: Özel Turkuaz Sağlık Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti., ₺99.595.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 509 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺270.824, Bingöl (27.11.2020)
- 13 Kalem İlaç Alımı — Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺270.270, İstanbul (10.08.2026)
- Halk Sağlığı Alanında Vektörel Mücadelede Kullanılacak Biyosidal Ürün — Biodrops Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi, ₺270.000, Karabük (27.04.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →