BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/280127) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/280127
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/280127 · Sonuç tarihi: 04.08.2020
İhalenin konusu
11 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 42 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.141.528.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺45.199
Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Tamkan Tıbbi ve Endüstri Materyalleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺30.492
Tamkan Tıbbi ve Endüstri Materyalleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺45.199; 2. kısım: Tamkan Tıbbi ve Endüstri Materyalleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺30.492.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 14 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi — Ser-Med Tıbbi Cihazlar İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺45.000, Elazığ (02.09.2026)
- Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Çeşitli Birimlerin İhtiyacı Olan 63 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alım İşi — DR Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺45.000, Van (29.07.2026)
- Moleküler Laboratuvarı 16 Kısım Cihaz — Biokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺45.000, Antalya (07.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →