BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/49459) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/49459
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/49459 · Sonuç tarihi: 06.05.2022
İhalenin konusu
Hastanemiz Biyomedikal Tüketim Depo İhtiyacı 10 Kalem Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: A ve A Sağlık Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 56 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺219.068.413.
- İdare hakkında: EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Hastanemiz Biyomedikal Tüketim Depo İhtiyacı 10 Kalem Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
A ve A Sağlık Anonim Şirketi — ₺32.500 (1 istekli)
A ve A Sağlık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.069.800 (6 istekli)
Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: A ve A Sağlık Anonim Şirketi, ₺32.500; 2. kısım: Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.069.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 144 Kalem Tıbbi Sarf, Anjiyo Sarf ve Biyomedikal Sarf Malzemesi Alımı — ORFE Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺32.500, Kilis (09.04.2026)
- Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eczacılık Fakültesi 184 Kalem Laboratuvar Malzemesi Alım İşi — BTR Lab Sağlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺32.450, Ankara (13.08.2026)
- 2026 Yılı 162 Kalem Diş Sarf Malzemesi Alımı — Özel Turkuaz Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺32.580, Bursa (30.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →