BİYOMEDİKAL YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOMEDİKAL YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/553266) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/553266
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/553266 · Sonuç tarihi: 29.12.2020
İhalenin konusu
46 Kalem Biyomedikal Yedek Parça Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺166.630
2. kısım
Draeger Medikal Ticaret Ve Servis Anonim Şirketi — ₺120.425
Draeger Medikal Ticaret Ve Servis Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOMEDİKAL YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺166.630; 2. kısım: Draeger Medikal Ticaret Ve Servis Anonim Şirketi, ₺120.425.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- (3444) 40 Kalem Medikal Sarf Malzeme Alımı — Medkim Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺166.700, Antalya (30.01.2026)
- 4 Kısım Sarf Karşılığı Cihaz Alımı — Vizyon İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺166.400, İzmir (26.08.2026)
- 52 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzemeleri — Vira Tıbbi Cihazlar ve Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺166.300, Adana (26.12.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →