BİYOSİDAL İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOSİDAL İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/723771) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/723771
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Batman
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/723771 · Sonuç tarihi: 16.02.2021
İhalenin konusu
8 Kalem Biyosidal İlaç Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Maksoyoğlu Tarım Mühen. Hayv. İnş. Tem. Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.437.250.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Maksoyoğlu Tarım Mühen. Hayv. İnş. Tem. Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti. — ₺642.250
Maksoyoğlu Tarım Mühen. Hayv. İnş. Tem. Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Baypest Biyosidal Ürünler ve Doğa Sağlığı Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺264.000
Baypest Biyosidal Ürünler ve Doğa Sağlığı Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOSİDAL İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Maksoyoğlu Tarım Mühen. Hayv. İnş. Tem. Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti., ₺642.250; 2. kısım: Baypest Biyosidal Ürünler ve Doğa Sağlığı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺264.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- TIBBİ VE LABORATUVAR SARF MALZEME SATIN — Polar Laboratuar Cihazları Makine Gıda Ve Tarım Ürünleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺642.198, Adana (01.10.2020)
- Anjiyo ve KVC Sarf Malzeme Alımı — Alya Tıbbi Malzeme İlaç Ecza Deposu Sağlık Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺642.555, Kastamonu (13.12.2021)
- 130 Kalem Laboratuvar Sarf — Bamer Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺642.640, Sinop (05.02.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →