BİYOSİDAL İLAÇ VE CİHAZ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOSİDAL İLAÇ VE CİHAZ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/72823) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/72823
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/72823 · Sonuç tarihi: 30.03.2021
İhalenin konusu
9 Kısım (8 Kalem Biyosidal İlaç ve 1 Kalem Cihaz Alımı)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Entopest Çevre Sağlığı Kimya ĠnĢaat Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi — ₺42.700
Entopest Çevre Sağlığı Kimya ĠnĢaat Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ekofan Çevre Sağlığı Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺465.000
Ekofan Çevre Sağlığı Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOSİDAL İLAÇ VE CİHAZ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Entopest Çevre Sağlığı Kimya ĠnĢaat Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺42.700; 2. kısım: Ekofan Çevre Sağlığı Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺465.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 45 Kalem Genel Cerrahi Malzeme Alımı — Yağız Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺42.700, Kocaeli (05.06.2026)
- 10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Medikolens Biyoteknoloji ve İlaç Sanayi Anonim Şirketi, ₺42.650, Ankara (27.04.2026)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çeşitli Klinikler İhtiyacı 46 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — AZD Medikal Sağlık Ürünleri Limited Şirketi, ₺42.750, Ankara (30.10.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →