BİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/159730) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/159730
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Denizli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/159730 · Sonuç tarihi: 05.05.2021
İhalenin konusu
5 Kısım Biyosidal Ürün Alımı Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Zeta Biyosidal Ürünler Ve Halk Sağlığı İlaçları Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.228.860.
- İdare hakkında: MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ Vektör Kontrol Mücadelesinde Kullanılacak Biyosidal Ürün Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Zeta Biyosidal Ürünler Ve Halk Sağlığı İlaçları Ticaret Limited Şirketi — ₺150.000 (1 istekli)
Zeta Biyosidal Ürünler Ve Halk Sağlığı İlaçları Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mikropest İlaç Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺280.750 (3 istekli)
Mikropest İlaç Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Zeta Biyosidal Ürünler Ve Halk Sağlığı İlaçları Ticaret Limited Şirketi, ₺150.000; 2. kısım: Mikropest İlaç Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi., ₺280.750.
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ Vektör Kontrol Mücadelesinde Kullanılacak Biyosidal Ürün Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır idaresinde benzer ölçekteki işler
- BİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR — Arel Biyosidal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺236.180 (05.05.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 45 Kısım Laboratuvar Cihazı — Netes Mühendislik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺150.000, Antalya (18.11.2025)
- 122 Kalem Tıbbi Laboratuvar Sarf Malzemesi Alımı — Labgen Laboratuvar Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺150.000, İstanbul (12.11.2025)
- CERRAHİ ALET SATIN ALINACAKTIR — Önder Med Tıbbi Malzeme Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺150.000, Erzurum (14.03.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →