BİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/381247) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/381247
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/381247 · Sonuç tarihi: 03.09.2021
İhalenin konusu
5 Kısım 5 Kalem Biyosidal Ürün Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 32 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺42.851.748.
- İdare hakkında: ATAŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Biyosidal Ürün Alım İşi (5 Kısım) alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi — ₺38.808 (3 istekli)
Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
AZB Kimya Sanayi Tem Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti. — ₺472.900 (2 istekli)
AZB Kimya Sanayi Tem Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOSİDAL ÜRÜN SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi, ₺38.808; 2. kısım: AZB Kimya Sanayi Tem Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti., ₺472.900.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR — Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş., ₺38.806, Aksaray (03.06.2020)
- Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı Olan Tıbbi Malzeme Alımı — Meditaş Tıbbi Araç ve Gereçler İthalat İhracat İmalat Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺38.800, İstanbul (19.11.2025)
- 2020 Yılı 97 Kalem İlaç Alımı — Biem İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺38.790, İstanbul (20.07.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →