BİYOSİDAL ÜRÜNLER VE ÜRÜN EKİPMANLARI SATIN
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfBİYOSİDAL ÜRÜNLER VE ÜRÜN EKİPMANLARI SATIN ihalesi (İKN 2022/387718) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/387718
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/387718 · Sonuç tarihi: 02.06.2022
İhalenin konusu
6 Kısım 11 Kalem Mal Alımı- Biyosidal Ürünler ve Ürün Ekipmanları Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 32 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺42.851.748.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR ATAŞEHİR BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Biyosidal Ürünler ve Ürün Ekipmanları Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi — ₺13.540 (2 istekli)
Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
AZB Kimya Sanayi Tem Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti. — ₺893.100 (1 istekli)
AZB Kimya Sanayi Tem Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BİYOSİDAL ÜRÜNLER VE ÜRÜN EKİPMANLARI SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Envirotek Çevre Sağlığı Ticaret Anonim Şirketi, ₺13.540; 2. kısım: AZB Kimya Sanayi Tem Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti., ₺893.100.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 106 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme — Facepath Patoloji Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺13.540, Mersin (13.07.2020)
- BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺13.561, Sivas (17.12.2021)
- 22 Kalem Tıbbi Cihaz Ve 1 Kısım (4 Kalem) Biyomedikal Tüketim Sarf Malzeme Alımı — Yaman Tıbbi Alet İlaç ve Itriyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺13.515, Zonguldak (01.11.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →