Bizimköye Engelli Bireyleri Taşıma Hizmeti
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı - İdari İşler Şube Müdürlüğü tarafından açılan "Bizimköye Engelli Bireyleri Taşıma Hizmeti" ihalesini Tuncay Nakliyat Hayvancılık Seyahat Turizm Otomotiv Petrol İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 299.054 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/597981).
- İhale Kayıt No
- 2020/597981
- Kazanan firma
- Tuncay Nakliyat Hayvancılık Seyahat Turizm Otomotiv Petrol İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺299.054
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı - İdari İşler Şube Müdürlüğü
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 18.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/597981 · Sonuç tarihi: 18.12.2020
İhalenin konusu
01.01.2021-30.09.2022 tarihleri arasında engelli bireylere yönelik taşıma hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tuncay Nakliyat Hayvancılık Seyahat Turizm Otomotiv Petrol İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 35 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.550.708.800.
- İdare hakkında: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı - İdari İşler Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.