Bölge Binası ve Eklentilerinin Malzemesiz Temizlik ve Kalorifer Yakımı İle Maltepe Ek Hizmet Binasının Malzemesiz Temizliği
Temizlik ve Çevre HizmetleriT.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 1. Bölge Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü tarafından açılan "Bölge Binası ve Eklentilerinin Malzemesiz Temizlik ve Kalorifer Yakımı İle Maltepe Ek Hizmet Binasının Malzemesiz Temizliği" ihalesini Balrıum Enerji Sanayi Limited Şirketi 1.214.919,01 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/633027).
- İhale Kayıt No
- 2020/633027
- Kazanan firma
- Balrıum Enerji Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.214.919
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 19.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/633027 · Sonuç tarihi: 19.03.2021
İhalenin konusu
31 işçi ile 01.02.2021 tarihinden, 31/12/2021 tarihine kadar yürütülmesi işi. Binaların ve işyerlerinin iç ve çevresinin temizlik ve ilaçlama hizmetlerinin yürütülmesi işi.(Kullanılacak sarf malzemesi TCDD tarafından karşılanacaktır.)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Balrıum Enerji Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺44.237.000.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Balrıum Enerji Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →