Kamu İhaleleri

Bölge Müdürlüğü Araçları İçin Akaryakıt Tüketim Otomasyon Sistemi (ATOS) İle Akaryakıt Mal Alımı

Yakıt, Elektrik ve Enerji

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 1. Bölge Malzeme Müdürlüğü tarafından açılan "Bölge Müdürlüğü Araçları İçin Akaryakıt Tüketim Otomasyon Sistemi (ATOS) İle Akaryakıt Mal Alımı" ihalesini Uşak Özdemir Petrol Tekstil İnşaat ve Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1.307.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/22545).

İhale Kayıt No
2022/22545
Kazanan firma
Uşak Özdemir Petrol Tekstil İnşaat ve Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺1.307.000
İstekli sayısı
1
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
21.03.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/22545 · Sonuç tarihi: 21.03.2022

İhalenin konusu

Bölgemiz ve bağlı işyerlerindeki değişik tipte toplam 46 araç İçin akaryakıt tüketim otomasyon sistemi (ATOS) ile aylık yaklaşık olarak 10 000 litre 31.12.2022 tarihine kadar. toplam 10 aylık 100 000 litre motorin temini.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Uşak Özdemir Petrol Tekstil İnşaat ve Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →