Bolu Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güçlendirme ve Onarım İşi
İnşaat / Yapım İşleriBolu Özel İdaresi tarafından açılan "Bolu Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güçlendirme ve Onarım İşi" ihalesini Yöndemli Mobilya İnşaat Mühendislik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2.893.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 15 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/447528).
- İhale Kayıt No
- 2021/447528
- Kazanan firma
- Yöndemli Mobilya İnşaat Mühendislik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.893.000
- İstekli sayısı
- 15
- İdare
- Bolu Özel İdaresi
- İl
- Bolu
- Sonuç tarihi
- 20.10.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/447528 · Sonuç tarihi: 20.10.2021
İhalenin konusu
1 Adet 1985,51 m2 Betonarme Okul Binası Güçlendirme ve Onarım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 15 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (11,3 istekli) %33 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.893.000 — Bolu Özel İdaresi adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 10 ihalede ortalamanın (3.597.045,7 ₺) %20 altında.
- Kazananın karnesi: Yöndemli Mobilya İnşaat Mühendislik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.340.908.
- İdare hakkında: Bolu Özel İdaresi adına sonuçlanan 18 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 12,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.