BORU, PROFİL, SAC, FENS TELİ, PANEL ÇİT, PLASTİK
İnşaat MalzemeleriBORU, PROFİL, SAC, FENS TELİ, PANEL ÇİT, PLASTİK ihalesi (İKN 2019/677095) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/677095
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/677095 · Sonuç tarihi: 04.02.2020
İhalenin konusu
Toplam 65 kalemden oluşan 7 Kısım malzeme alımı yapılacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ferplast Dekoratif ve Peyzaj Ürün.San.ve Tic.Ltd.ġti — ₺90.100
Ferplast Dekoratif ve Peyzaj Ürün.San.ve Tic.Ltd.ġti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Detay Trafik Sis.ĠnĢ San.ve Tic.Ltd.ġti. — ₺498.687
Detay Trafik Sis.ĠnĢ San.ve Tic.Ltd.ġti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
BORU, PROFİL, SAC, FENS TELİ, PANEL ÇİT, PLASTİK ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ferplast Dekoratif ve Peyzaj Ürün.San.ve Tic.Ltd.ġti, ₺90.100; 2. kısım: Detay Trafik Sis.ĠnĢ San.ve Tic.Ltd.ġti., ₺498.687.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- İçme Suyu ve Kanalizasyon Boruları ile Muhtelif Ek Parçalarının — Nokta Rulman Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺89.735, Sakarya (20.11.2025)
- 6 Kısımlı Sıhhi Tesisat Malzemesi Satın Alınması — Özbal İnş.Elek.Temz.Turz.Orman Ürün.San.Tic.Ltd.Şti., ₺89.650, Aydın (28.04.2021)
- Alüminyum Boru - Alüminyum Profil (37 Kalem) — Hilal Alüminyum İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺89.633 (10.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →