BOTAŞ İstanbul İşletme Müdürlüğü Sorumluluk Sahasında Muhtelif Yerlerde (İstanbul, Düzce, Bolu, Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Bartın) Boru Hattı Rehabilitasyon İşlerinin Yapılması
İnşaat Malzemeleri"BOTAŞ İstanbul İşletme Müdürlüğü Sorumluluk Sahasında Muhtelif Yerlerde (İstanbul, Düzce, Bolu, Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Bartın) Boru Hattı Rehabilitasyon İşlerinin Yapılması" ihalesinin sonucu (İKN 2022/217093). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2022/217093
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺8.061.000
- İstekli sayısı
- 14
- İdare
- Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı)
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 27.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/217093 · Sonuç tarihi: 27.04.2022
İhalenin konusu
Muhtelif Yerlerde Boru Hattı Güzergah Temizliği, 300 Adet İşaret Direğinin Kazı Yapılarak Dikilmesi, 24” Pazarcık-Adapazarı Doğal Gaz Boru Hattının(DGBH) Kp:15+500 İle Kp: 18+500 Arasında 5 Kısımda 2000 Mtül İzolasyon Yenilenmesi işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 14 istekli teklif verdi — İnşaat Malzemeleri sektöründe ortalamanın (4,2 istekli) %233 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺8.061.000 — Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı) adına İnşaat Malzemeleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (5.204.333,3 ₺) %55 üzerinde.
- İdare hakkında: Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) İstanbul İşletme Müdürlüğü (Bölge Müdürlüklerine Bağlı) adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.